VEFA ÖRME KUMAŞÇILIK

Kurucumuz; Ferit DEMİR 1990 yılında şehirler arası otobüs taşımacılığıyla faaliyete başlayıp 1994'te istanbul aksaray'da Demir otomotivi kurarak ticarete atılır.Daha sonraları otomotivi geliştirerek anadoluya 0 ve 2.el araç satışına başlar işler gelişerek büyürken 1999 yılında ortaklarından ayrılarak yoluna aile şirketi olarak devam eder.

O günlerde faaliyetlerimiz otomotiv sektöründe devam ederken 2003 yılında daha önceki tekstil deneyimi bulunan oğlu Kamuran DEMİR şuandaki ünvanlarıyla faaliyet gösteren Vefa Örme Kum İnş Tur San iç ve Dış Tic Ltd Şti 'yi kurar.Ticarette Dürüstlüğü ilke edinen Ferit Demir ve oğulları bu İlkeden Taviz vermeyerek Yollarına devam etmişlerdir.
Vefa Örme Hakkında
Şuan'daki Durumda otomotiv bölümü ve İnş İşlerini Ferit Demir ,Kamuran Demir ve İrfan Demir Yürütürken Vefa örme ve Kumaşçılığı'da bu İşte Çekirdekten yetişen Hakan Demir ve Hasan Demir kardeşler Yürütmektedir.

Hedeflerimiz Otomotiv sektöründe güven telkin ederek adından söz ettiren bir vefa otomotivi büyütmek ve ilerletmektir.

Vefa Örme kumaşçılık olarak şuanda hali hazırda aylık bazda 400 ton kumaş satışı gerçekleştiren firmamızı tekstil sektöründe, faaliyet gösteren firmaların lojistik partneri haline getirmek ve büyütmektir.

İnşaat ve Gayrimenkul alanda başlamış olan faaliyetlerimizide her iki şirketin arkasında güven veren gayri menkuller oluşturmak büyütmektir.